Masaż -Leczenie dotykiem

 

Masaż  klasyczny, sportowy, masaż limfatyczny..masaż ..

Tyle się o nim w dzisiejszym czasie słyszy. Z pewnością każdy z Nas i Was doskonale wie co to jest masaż i jako on wygląda.

Dla czego MASAŻ jest taki ważny dla Naszego ciała??

 Otóż Moi mili masaż,  to nie tylko DOSKONAŁA forma relaksu dla Naszego ZMĘCZONEGO ciała ale również  forma lekarstwa. Tak dokładnie LEKARSTWA.

Poprzez sam dotyk skóry dochodzi do pobudzenia układu limfatycznego, który jest BARDZO ważny w Naszym organizmie ,ponieważ jest on połączony z układem krążenia i przyczynia się do cyrkulacji płynów ustrojowych w naszym WSPANIAŁYM organizmie a co za tym idzie stanowi OBRONĘ przed zakażeniami oraz wzmaga organizm do WALKI  z wszelakimi stanami zapalnymi.

Masaże można klasyfikować na różne rodzaje, które są wyspecjalizowane według potrzeb oraz dolegliwości.

Masaż klasyczny zwany również relaksacyjnym -to forma relaksu i UKOJENIA nerwów dnia codziennego . Odprężenie , ukojenie ,zniwelowanie zmęczenia to główne atuty masażu klasycznego.

Masaż  sportowy– szczególna forma masażu , ukoi przetrenowane mięśnie .Poprawi ich kondycję ,wspomoże przy ciężkim wysiłku.

Masaż limfatyczny zwany również drenaż limfatyczny – to idealna forma na pozbycie się wszelakich złogów w organizmie które powodują  obrzęki ,zastoje i wiotkość mięśni.

Masaż Leczniczy – Przeciw Bólowy – to forma masażu która łączy  jednocześnie masaż i terapię . Terapia dotykiem jest doskonałym panaceum na pozbycie się wszelakich problemów BÓLOWYCH które nas dotykają w życiu codziennym.

Sztywność karku, ciężkość barków, promieniujące bóle pleców oraz lędźwi , drętwienie  i ciężkość nóg , opuchnięte kostki czy palce u rąk ta forma masażu sprawdzi się NAJLEPIEJ !

Masz ochotę odpocząć od całego brzmienia które Ci doskwiera.

Mamy na to doskonałe NATURALNE lekarstwo.

Przekonajcie się sami !